DS2Y-S-DC48V-TB Panasonic Electric
  • More about DS2Y-S-DC48V-TB Panasonic Electric
    DS2Y-S-DC48V-TB is manufactured by Panasonic Electric and is categorized in the Singal Relays category. DS2Y-S-DC48V-TB is described as RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 48V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    View
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"