DS2Y-S-DC24V-TB Panasonic Electric
  • More about DS2Y-S-DC24V-TB Panasonic Electric
    DS2Y-S-DC24V-TB is manufactured by Panasonic Electric and is categorized in the Singal Relays category. DS2Y-S-DC24V-TB is described as RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 24V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Panasonic Electric
    ---> Singal Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Singal Relays
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM