DS2E-ML2-DC48V Panasonic Electric
  • More about DS2E-ML2-DC48V Panasonic Electric
    DS2E-ML2-DC48V is manufactured by Panasonic Electric and is categorized in the Singal Relays category. DS2E-ML2-DC48V is described as RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 48V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Panasonic Electric
    ---> Singal Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Singal Relays
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM