AQ2A2-C2-ZT12VDC Panasonic Electric
  • More about AQ2A2-C2-ZT12VDC Panasonic Electric
    AQ2A2-C2-ZT12VDC is manufactured by Panasonic Electric and is categorized in the Solid State Relays category. AQ2A2-C2-ZT12VDC is described as SSR 2A 250VAC 12VDC ZERO-CROSS. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE CPCI
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    View
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"