AQ2A1-C2-ZT24VDC Panasonic Electric
  • More about AQ2A1-C2-ZT24VDC Panasonic Electric
    AQ2A1-C2-ZT24VDC is manufactured by Panasonic Electric and is categorized in the Solid State Relays category. AQ2A1-C2-ZT24VDC is described as SSR 2A 125VAC 24VDC ZERO-CROSS. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.