AQ2A1-C2-ZT12VDC Panasonic Electric
  • More about AQ2A1-C2-ZT12VDC Panasonic Electric
    AQ2A1-C2-ZT12VDC is manufactured by Panasonic Electric and is categorized in the Solid State Relays category. AQ2A1-C2-ZT12VDC is described as SSR 2A 125VAC 12VDC ZERO-CROSS. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 8 CHAN VME J1/J2/J0
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME64X 8SLOT 6U NO P0
    View
    Vector
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V