MAZR082H0A Panasonic
  • More about MAZR082H0A Panasonic
    MAZR082H0A Panasonic
    MAZR082H0A is manufactured by Panasonic and is categorized in the Single Zener Diodes category. MAZR082H0A is described as DIODE ZENER 8.2V 100MW LEADLESS. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH