MAZ82400ML Panasonic
  • More about MAZ82400ML Panasonic
    MAZ82400ML Panasonic
    MAZ82400ML is manufactured by Panasonic and is categorized in the Single Zener Diodes category. MAZ82400ML is described as DIODE ZENER 24V 150MW SMINI2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"