MAZ81300ML Panasonic
  • More about MAZ81300ML Panasonic
    MAZ81300ML Panasonic
    MAZ81300ML is manufactured by Panasonic and is categorized in the Single Zener Diodes category. MAZ81300ML is described as DIODE ZENER 13V 150MW SMINI2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"