MAZ23600AG Panasonic
  • More about MAZ23600AG Panasonic
    MAZ23600AG Panasonic
    MAZ23600AG is manufactured by Panasonic and is categorized in the Single Zener Diodes category. MAZ23600AG is described as DIODE ZENER 36V 1W DO41. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE