MA2SP060GL Panasonic
  • Part Number: MA2SP060GL
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: DIODE PIN 60V 100MA SSMINI-2P
  • Category: RF / Pin Diodes
  • Status:
  • More about MA2SP060GL Panasonic
    MA2SP060GL Panasonic
    MA2SP060GL is manufactured by Panasonic and is categorized in the RF / Pin Diodes category. MA2SP060GL is described as DIODE PIN 60V 100MA SSMINI-2P. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> RF / Pin Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  RF / Pin Diodes
  • Manufacturer Name
    C &k Components
  • Description
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    View
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    Serpac
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"