EZP-E80556MTA Panasonic
  • Part Number: EZP-E80556MTA
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: CAP FILM 55UF 10% 800VDC RAD 4LD
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
  • Available: 112
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    View
  • Manufacturer Name
    Harwin
  • Description
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    View
    Memory Protection Devices
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM