EZP-E80456MTA Panasonic
  • Part Number: EZP-E80456MTA
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: CAP FILM 45UF 10% 800VDC RAD 4LD
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
  • Available: 224
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    View
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X