EXC-24CS350U Panasonic
  • More about EXC-24CS350U Panasonic
    EXC-24CS350U Panasonic
    EXC-24CS350U is manufactured by Panasonic and is categorized in the Common Mode Chokes category. EXC-24CS350U is described as CMC 100MA 2LN 35 OHM SMD ESD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM