EXC-24CP121U Panasonic
  • Available: 4,182
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EXC-24CP121U Panasonic
    EXC-24CP121U Panasonic
    EXC-24CP121U is manufactured by Panasonic and is categorized in the Common Mode Chokes category. EXC-24CP121U is described as CMC 500MA 2LN 120 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    Soberton
    AUDIO MAGNETIC XDCR 4-6V TH
    Pui Audio
    AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V TH
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH