EXC-24CH500U Panasonic
  • Available: 11,200
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EXC-24CH500U Panasonic
    EXC-24CH500U Panasonic
    EXC-24CH500U is manufactured by Panasonic and is categorized in the Common Mode Chokes category. EXC-24CH500U is described as CMC 160MA 2LN 50 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 2-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 2 CHAN VME J1/J2
    View
    Schroff
    BACKPLANE VME MONO 9SLOT 6U
    Schroff
    BACKPLANE 7SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V