EXC-24CD600U Panasonic
  • Available: 4,153
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EXC-24CD600U Panasonic
    EXC-24CD600U Panasonic
    EXC-24CD600U is manufactured by Panasonic and is categorized in the Common Mode Chokes category. EXC-24CD600U is described as CMC 160MA 2LN 60 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    View
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC BOARD BASE