EXB-V8V824JV Panasonic
  • Available: 118,384
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EXB-V8V824JV Panasonic
    EXB-V8V824JV Panasonic
    EXB-V8V824JV is manufactured by Panasonic and is categorized in the Array Network Resistor category. EXB-V8V824JV is described as RES ARRAY 4 RES 820K OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Description
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    View
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM