EXB-V8V680JV Panasonic
  • Available: 66,195
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EXB-V8V680JV Panasonic
    EXB-V8V680JV Panasonic
    EXB-V8V680JV is manufactured by Panasonic and is categorized in the Array Network Resistor category. EXB-V8V680JV is described as RES ARRAY 4 RES 68 OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Array Network Resistor from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Array Network Resistor
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC BLACK
    View
    Schroff
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"