EXB-V8V3R3JV Panasonic
  • Available: 139,543
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EXB-V8V3R3JV Panasonic
    EXB-V8V3R3JV Panasonic
    EXB-V8V3R3JV is manufactured by Panasonic and is categorized in the Array Network Resistor category. EXB-V8V3R3JV is described as RES ARRAY 4 RES 3.3 OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    View
  • Manufacturer Name
    Bopla Enclosures
  • Description
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    View
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM