EXB-V8V2R0JV Panasonic
  • Available: 70,403
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EXB-V8V2R0JV Panasonic
    EXB-V8V2R0JV Panasonic
    EXB-V8V2R0JV is manufactured by Panasonic and is categorized in the Array Network Resistor category. EXB-V8V2R0JV is described as RES ARRAY 4 RES 2 OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING COVER
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT
    View
    Hammond
    PANEL REPLACMNT 1593K/J/P/Q/T/X
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1577
    Bud Industries
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)