EXB-V8V221JV Panasonic
  • Available: 132,694
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EXB-V8V221JV Panasonic
    EXB-V8V221JV Panasonic
    EXB-V8V221JV is manufactured by Panasonic and is categorized in the Array Network Resistor category. EXB-V8V221JV is described as RES ARRAY 4 RES 220 OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD