EXB-V8V1R2JV Panasonic
  • Available: 27,933
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EXB-V8V1R2JV Panasonic
    EXB-V8V1R2JV Panasonic
    EXB-V8V1R2JV is manufactured by Panasonic and is categorized in the Array Network Resistor category. EXB-V8V1R2JV is described as RES ARRAY 4 RES 1.2 OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Array Network Resistor from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Array Network Resistor
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 2 CHAN VME J1/J2
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME MONO 9SLOT 6U
    View
    Schroff
    BACKPLANE 7SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED