EXB-V8V183JV Panasonic
  • Available: 80,158
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EXB-V8V183JV Panasonic
    EXB-V8V183JV Panasonic
    EXB-V8V183JV is manufactured by Panasonic and is categorized in the Array Network Resistor category. EXB-V8V183JV is described as RES ARRAY 4 RES 18K OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM