EXB-V4V474JV Panasonic
  • Available: 104,746
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EXB-V4V474JV Panasonic
    EXB-V4V474JV Panasonic
    EXB-V4V474JV is manufactured by Panasonic and is categorized in the Array Network Resistor category. EXB-V4V474JV is described as RES ARRAY 2 RES 470K OHM 0606. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1576-TF
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1559/1559-TF
    View
    COVER ABS FOR PB-1558-BF
    COVER ABS FOR PB-1563
    Cinch Connectivity
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    Phoenix Contact
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"