EXB-V4V391JV Panasonic
  • Available: 75,936
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EXB-V4V391JV Panasonic
    EXB-V4V391JV Panasonic
    EXB-V4V391JV is manufactured by Panasonic and is categorized in the Array Network Resistor category. EXB-V4V391JV is described as RES ARRAY 2 RES 390 OHM 0606. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE