EXB-V4V331JV Panasonic
  • Available: 64,527
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EXB-V4V331JV Panasonic
    EXB-V4V331JV Panasonic
    EXB-V4V331JV is manufactured by Panasonic and is categorized in the Array Network Resistor category. EXB-V4V331JV is described as RES ARRAY 2 RES 330 OHM 0606. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Array Network Resistor from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Array Network Resistor
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"