EXB-V4V271JV Panasonic
  • Available: 146,973
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EXB-V4V271JV Panasonic
    EXB-V4V271JV Panasonic
    EXB-V4V271JV is manufactured by Panasonic and is categorized in the Array Network Resistor category. EXB-V4V271JV is described as RES ARRAY 2 RES 270 OHM 0606. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED
    View
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    PLUG AUTO PWR GREY
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR