EXB-V4V270JV Panasonic
  • Available: 63,233
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EXB-V4V270JV Panasonic
    EXB-V4V270JV Panasonic
    EXB-V4V270JV is manufactured by Panasonic and is categorized in the Array Network Resistor category. EXB-V4V270JV is described as RES ARRAY 2 RES 27 OHM 0606. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    View
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK