EXB-V4V221JV Panasonic
  • Available: 62,927
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EXB-V4V221JV Panasonic
    EXB-V4V221JV Panasonic
    EXB-V4V221JV is manufactured by Panasonic and is categorized in the Array Network Resistor category. EXB-V4V221JV is described as RES ARRAY 2 RES 220 OHM 0606. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM