EXB-V4V153JV Panasonic
  • Available: 109,721
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EXB-V4V153JV Panasonic
    EXB-V4V153JV Panasonic
    EXB-V4V153JV is manufactured by Panasonic and is categorized in the Array Network Resistor category. EXB-V4V153JV is described as RES ARRAY 2 RES 15K OHM 0606. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    View
    Bud Industries
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE