EXB-Q16P472J Panasonic
  • Available: 146,581
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EXB-Q16P472J Panasonic
    EXB-Q16P472J Panasonic
    EXB-Q16P472J is manufactured by Panasonic and is categorized in the Array Network Resistor category. EXB-Q16P472J is described as RES ARRAY 15 RES 4.7K OHM 1506. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM