EXB-Q16P224J Panasonic
  • Available: 30,454
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EXB-Q16P224J Panasonic
    EXB-Q16P224J Panasonic
    EXB-Q16P224J is manufactured by Panasonic and is categorized in the Array Network Resistor category. EXB-Q16P224J is described as RES ARRAY 15 RES 220K OHM 1506. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bopla Enclosures
  • Description
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    View
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM