EXB-N8V822JX Panasonic
  • Available: 343,582
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EXB-N8V822JX Panasonic
    EXB-N8V822JX Panasonic
    EXB-N8V822JX is manufactured by Panasonic and is categorized in the Array Network Resistor category. EXB-N8V822JX is described as RES ARRAY 4 RES 8.2K OHM 0804. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    View
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"