EXB-N8V622JX Panasonic
  • Available: 22,331
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EXB-N8V622JX Panasonic
    EXB-N8V622JX Panasonic
    EXB-N8V622JX is manufactured by Panasonic and is categorized in the Array Network Resistor category. EXB-N8V622JX is described as RES ARRAY 4 RES 6.2K OHM 0804. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM