EXB-N8V472JX Panasonic
  • Available: 244,812
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EXB-N8V472JX Panasonic
    EXB-N8V472JX Panasonic
    EXB-N8V472JX is manufactured by Panasonic and is categorized in the Array Network Resistor category. EXB-N8V472JX is described as RES ARRAY 4 RES 4.7K OHM 0804. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD