EXB-N8V360JX Panasonic
  • Available: 166,445
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EXB-N8V360JX Panasonic
    EXB-N8V360JX Panasonic
    EXB-N8V360JX is manufactured by Panasonic and is categorized in the Array Network Resistor category. EXB-N8V360JX is described as RES ARRAY 4 RES 36 OHM 0804. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    View
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP