EXB-N8V2R0JX Panasonic
  • Available: 89,488
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EXB-N8V2R0JX Panasonic
    EXB-N8V2R0JX Panasonic
    EXB-N8V2R0JX is manufactured by Panasonic and is categorized in the Array Network Resistor category. EXB-N8V2R0JX is described as RES ARRAY 4 RES 2 OHM 0804. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    View
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM