EXB-N8V224JX Panasonic
  • Available: 98,323
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EXB-N8V224JX Panasonic
    EXB-N8V224JX Panasonic
    EXB-N8V224JX is manufactured by Panasonic and is categorized in the Array Network Resistor category. EXB-N8V224JX is described as RES ARRAY 4 RES 220K OHM 0804. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    View
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM