EXB-N8V222JX Panasonic
  • Available: 80,913
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EXB-N8V222JX Panasonic
    EXB-N8V222JX Panasonic
    EXB-N8V222JX is manufactured by Panasonic and is categorized in the Array Network Resistor category. EXB-N8V222JX is described as RES ARRAY 4 RES 2.2K OHM 0804. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE