EXB-N8V203JX Panasonic
  • Available: 152,598
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EXB-N8V203JX Panasonic
    EXB-N8V203JX Panasonic
    EXB-N8V203JX is manufactured by Panasonic and is categorized in the Array Network Resistor category. EXB-N8V203JX is described as RES ARRAY 4 RES 20K OHM 0804. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE