EXB-N8V1R3JX Panasonic
  • Available: 33,600
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EXB-N8V1R3JX Panasonic
    EXB-N8V1R3JX Panasonic
    EXB-N8V1R3JX is manufactured by Panasonic and is categorized in the Array Network Resistor category. EXB-N8V1R3JX is described as RES ARRAY 4 RES 1.3 OHM 0804. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"