EXB-N8V134JX Panasonic
  • Available: 11,198
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EXB-N8V134JX Panasonic
    EXB-N8V134JX Panasonic
    EXB-N8V134JX is manufactured by Panasonic and is categorized in the Array Network Resistor category. EXB-N8V134JX is described as RES ARRAY 4 RES 130K OHM 0804. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY CLIP
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    View
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM