EXB-N8V133JX Panasonic
  • Available: 111,888
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EXB-N8V133JX Panasonic
    EXB-N8V133JX Panasonic
    EXB-N8V133JX is manufactured by Panasonic and is categorized in the Array Network Resistor category. EXB-N8V133JX is described as RES ARRAY 4 RES 13K OHM 0804. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM