EXB-N8V131JX Panasonic
  • Available: 139,857
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EXB-N8V131JX Panasonic
    EXB-N8V131JX Panasonic
    EXB-N8V131JX is manufactured by Panasonic and is categorized in the Array Network Resistor category. EXB-N8V131JX is described as RES ARRAY 4 RES 130 OHM 0804. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    View
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    PLUG AUTO PWR GREY
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR