EXB-N8V100JX Panasonic
  • Available: 449,324
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EXB-N8V100JX Panasonic
    EXB-N8V100JX Panasonic
    EXB-N8V100JX is manufactured by Panasonic and is categorized in the Array Network Resistor category. EXB-N8V100JX is described as RES ARRAY 4 RES 10 OHM 0804. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Array Network Resistor from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Array Network Resistor
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN