EXB-H6V103J Panasonic
  • Available: 2,597
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EXB-H6V103J Panasonic
    EXB-H6V103J Panasonic
    EXB-H6V103J is manufactured by Panasonic and is categorized in the Array Network Resistor category. EXB-H6V103J is described as RES ARRAY 3 RES 10K OHM 6SSIP. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POWER SUPPLY CODING KEY
    View
    Schroff
    LED 3.2 GREEN
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT