EXB-F6V682G Panasonic
  • Available: 7,300
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EXB-F6V682G Panasonic
    EXB-F6V682G Panasonic
    EXB-F6V682G is manufactured by Panasonic and is categorized in the Array Network Resistor category. EXB-F6V682G is described as RES ARRAY 3 RES 6.8K OHM 6SIP. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"