EXB-E10C392J Panasonic
  • Available: 28,164
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EXB-E10C392J Panasonic
    EXB-E10C392J Panasonic
    EXB-E10C392J is manufactured by Panasonic and is categorized in the Array Network Resistor category. EXB-E10C392J is described as RES ARRAY 8 RES 3.9K OHM 1608. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE