EXB-E10C181J Panasonic
  • Available: 38,145
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EXB-E10C181J Panasonic
    EXB-E10C181J Panasonic
    EXB-E10C181J is manufactured by Panasonic and is categorized in the Array Network Resistor category. EXB-E10C181J is described as RES ARRAY 8 RES 180 OHM 1608. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"